خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » شروع به کار طرح ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر
شروع به کار طرح ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر

شروع به کار طرح ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر

۱۳۸۵۵۳۸۵۹۹

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی در شاهین شهر گفت: با توجه به نتایج بالای اجرای طرح در سال گذشته مسئولین شهر مصمم به اجرای این طرح در سال جاری بودند که الحمدلله با همکاهنگی های صورت گرفته محقق شد.

حجت الاسلام مرادی دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی در شاهین شهر افزود: طرح مدارس این مرکز روز شنبه با حضور رئیس آموزش و پرورش و جانشین فرمانده سپاه شاهین شهر و نماینده سازمان تبلیغات، در یکی از مدارس مجری طرح رسما شروع به کار کرد.

ایشان در ادامه اظهار داشت: امسال ۱۴۰۰ دانش آموز در۵ مدرسه شاهین شهر در این طرح شرکت داده شده اند که قرار است توسط ۶ مربی و بر اساس کتابی که در جهت نهادینه سازی حجاب تدوین شده است، تحت آموزش قرار بگیرند.

مرادی گفت: در اجرای این طرح جناب آقای حاجی نماینده شاهین شهر تلاش بسیار زیادی را داشتند که قابل تقدیر است البته همکاری های آموزش و پرورش و کمک های مالی شورای شهر،شهرداری و فرمانداری قابل ذکر، تشکر و قدردانی می باشد.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی در شاهین شهر گفت: انشا الله در آینده نزدیک شعبه مرکز حجاب ریحانه النبی در شاهین شهر افتتاح خواهد شد که البته این امر خوش قولی شورای شهر مبنی بر تامین مکان را می طلبد که امیدواریم به زودی محقق شود.

در این مراسم آقای شفیعی رییس آموزش و پرورش شاهین شهر از مرکز ریحانه النبی و مسئولینی که زمینه اجرای طرح ملی حجاب ریحانه النبی(ویژه مدارس) را در مدارس شاهین شهر به وجود آورده اند تشکر و قدردانی نمود. ایشان ارزنده ترین و با ارزش ترین شئ برای انسان را هویت شخص دانستند و حفظ از این هویت را برای زنان را از طریق حفظ حجاب بر شمردند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...