خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » جلسه مسئولین شعبه ارومیه با مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول بسیج جامعه زنان
جلسه مسئولین شعبه ارومیه با مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول بسیج جامعه زنان
جلسه مسئولین شعبه ارومیه با مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول بسیج جامعه زنان

جلسه مسئولین شعبه ارومیه با مسئول بسیج دانش آموزی و مسئول بسیج جامعه زنان

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ؛ جلسه ای بین مسئولین ریحانه النبی (س)  و مسئولین بسیج دانش آموزی و بسیج جامعه زنان تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه آقای میرفتحی زاده نماینده ستاد مرکزی شعبه ارومیه به توضیح و تبیین طرح های اجرائی شعبه در شهر ارومیه پرداخته و به سوالات حاضرین و ابهامات ایشان در خصوص طرح های اجرایی پاسخ دادند.

 

۲
مسئول بسیج جامعه زنان سرکار خانم سپهری ، در ادامه جلسه امروز به فعالیت های موثر ریحانه النبی در شهر اشاره نموده و خواستار گسترش برنامه های حجاب و عفاف در میان بسیج فرهنگیان ، بسیج صدا و سیما ، خوشه های حلقه های صالحین ، تربیت مربیان حجاب و .. شدند.
در این جلسه خانم شهبازپور قول هر گونه همکاری در جهت محتوایی و علمی را به شرط انجام هماهنگی ها از طرف ایشان ، به مسئول بسیج جامعه زنان شهر ؛ خانم سپهری و همکاران ایشان دادند و عنوان کردند ؛ اینکه مجموعه هایی که کار فرهنگی می کنند همدیگر را رقیب هم ندانند و به قول مقام رهبری کار همساز انجام دهند اگر چه ناسازگاری هایی هم باشد بسیار مهم و مفید خواهد بود.

 

۴
ایشان با اشاره به وجود پژوهشکده مجازی عفاف و حجاب در بسیج جامعه زنان و فعالیت این نهاد در راستای حل مشکلات مربوط به زنان عنوان کردند یکی از مسائل مهم مربوط به زنان بحث حیا و عفاف زنانه است که اگر در میان زنان جامعه حل و به عنوان معروف ، خوب معرفی  شود  بسیاری از مشکلات اجتماعی این قشر و به تبع آن مشکلات جامعه مرتفع خواهد شد.
در پایان این جلسه هر سه نهاد بسیج دانش آموزی استان ، بسیج جامعه زنان و ریحانه النبی (س) راهکارهای افزایش تعاملات را مورد بحث و بررسی بیشتر قرار دادند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.