خانه » اخبار » تجلیل از مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در همایش فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر
تجلیل از مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در همایش فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر
تجلیل از مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در همایش فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر

تجلیل از مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در همایش فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، همایش تجلیل از پیرغلامان حسینی(ع) و فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی  با حضور مسئولین استانی و نماینده ولی فقیه در استان برگزار گردید.

به مناسبت دهه محرم و عزاداری حسینی و آغاز هفته امر به معروف و نهی از منکر، از ۱۲ پیرغلام حسینی و شیفتگان عرصه امر به معروف و نهی از منکر اذربایجان غربی، همچنین از مادر شهید داوود صمدلویی شهید شاخص جامعه مداحان استان تقدیر شد.

این مراسم با سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه پیرامون مسائل امر به معروف و نهی از منکر شروع شد و پس از تجلیل از فعالان و آمران به معروف و ناهیان از منکر، مرکز حجاب ریحانه النبی (س) یکی از فعالین شاخص این عرصه معرفی گردیده و از فعالیتهای این مرکز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

۵

نماینده ولی فقیه در اذربایجان غربی قرار گرفتن در جایگاه ذاکرین فضائل و مصائب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را افتخاری بزرگ برشمرد و گفت : بر اساس روایات خداوند متعال برای ذاکرین امام حسین علیه السلام و شنوندگان انها که از مدح ذاکرین اشک از دیدگانشان سرازیر میشود پاداش بهشت داده و این نشانه ای است که ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام باید به ان افتخار کنند.

۲

حجت الاسلام و المسلمین قریشی در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیز گفت: امیرالمومنین علی علیه السلام در نهج البلاغه تمامی اعمال حتی جهاد در راه خدا را در مقابل فریضه امر به معروف و نهی از منکر قطره ای در مقابل دریایی ژرف توصیف کرده اند و این تاکید نشان دهنده جایگاه این فریضه به عنوان یکی از ارکان مهم دین اسلام است که باید به عنوان فریضه همگانی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

۱

در این همایش از عملکرد چندین دستگاه فرهنگی آذربایجان غربی از جمله مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه و صدا و سیمای استانی به عنوان نهادهای برتر فرهنگی استان تجلیل به عمل آمد.

این مراسم به همت سازمان بسیج مداحان سپاه شهدا و ستاد امر به معروف و نهی از منکر اذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...