خانه » اخبار » راهپیمایی حافظان حجاب در ساری برگزار شد+تصاویر

راهپیمایی حافظان حجاب در ساری برگزار شد+تصاویر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، از شهرستان ساری، صبح امروز راهپیمایی دانش‌آموزان مدارس ابتدایی مرکز مازندران با عنوان «حافظان حجاب» از میدان ساعت به‌سمت میدان شهرداری ساری برگزار شد.راهپیمایی ساری95
دانش آموزان حافظ حجاب پس از طی کردن مسیر در میدان شهرداری ساری تجمع کردند و خواستار حفظ عفاف و حجاب از سوی خواهران جامعه و تقویت بنیه فرهنگی و دینی در جامعه شدند.
مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری حمیده‌سادات موسوی با بیان اینکه راهپیمایی حافظان حجاب با حضور هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان حافظ حجاب ساری برگزار شد افزود: برگزاری چنین راهپیمایی‌هایی می‌تواند به سطح آگاهی‌بخشی خواهران از حجاب و عفاف فاطمی کمک کند.راهپیمایی ساری۹۵
وی پاسداشت و اشاعه فرهنگ حجاب در جامعه را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این راهپیمایی دانست و ادامه داد: امروزه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه در حال کمرنگ شدن است و این امر می‌طلبد مسئولان نسبت به آن چاره‌ای اساسی تدبیر کنند.
راهپیمایی حافظان حجاب با قرائت قطعنامه پایانی توسط یکی از دانش‌آموزان خاتمه یافت.

راهپیمایی ساری95
در قسمتی از این قطعنامه آمده: ما حافظان حجاب، چادر را همانند پرچم جمهوری اسلامی دانسته و در دفاع از این نماد مقدس همچون مدافعان حرم اهل بیت (ع) از حریم خود دفاع می‌کنیم تا حریم دختران ایرانی همچون حرم حضرت زینب (س) حفظ شود و مرهمی باشد بر دل همسران، دختران، مادران و خواهران شهیدان دفاع حرم اهل‌بیت (ع).
در پایان این تجمع دختران حافظ حجاب به بانوان مسلمان هشدار دادند تا با تبلیغات مسموم فریب دشمن را نخورند. و در حفظ حجاب خویش و مقابله با تهاجم فرهنگی بگوشند.

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...