خانه » اخبار » اعضای هیأت مدیره جدید مؤسسه حجاب ریحانه النبی انتخاب شدند

اعضای هیأت مدیره جدید مؤسسه حجاب ریحانه النبی انتخاب شدند

جلسه مجمع عمومی مؤسسه تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(س) و انتخاب هیأت مدیره برگزار شد.
 هیئت مدیره قم

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جلسه مجمع عمومی مؤسسه تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی(س) و انتخاب هیأت مدیره صبح امروز با حضور رییس و اعضای هیأت مدیره و مسؤولان و کارکنان این مؤسسه در قم برگزار شد.

جلسه مجمع عمومی مؤسسه حجاب ریحانه النبی(س) برای تمدید مجوز فعالیت تشکیل شده بود که از هیئت مؤسس و فعالانی که در این مؤسسه و این زمینه فعالیت می کنند، دعوت شده بود که این جلسه با حضور بیست نفر برگزار شد.

در این جلسه اعضای هیأت مدیره جدید این مؤسسه تشکیل شد؛ هفته آینده در جلسه دیگری با حضور اعضای هیأت مدیره جدید این مؤسسه برای انتخاب مدیر عامل و رییس، نائب رییس هیأت مدیره و خزانه دار مؤسسه تشکیل خواهد شد.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام پیش نمازی عضو هئیت موسس حجاب ریحانه النبی ضمن تقدیر از فعالیتهای یازده ساله مدیران موسسه، فعالیتهای آن را کار بردی، ابتکاری و تأثیر گذار دانست و افزود: برچم حجاب، پرچم مرز بندی حریم اجتماعی بین محرم و نامحرم است

در این مراسم حجت الاسلام محمدمهدی ابراهیم پور، رییس مرکز تحقیقات و طرح های کاربردی حجاب ریحانه النبی گزارشی از فعالیت های این مؤسسه را ارائه داد.

درباره عسگر آبادی

x

شاید بپسندید

هشتمین دوره تربیت مبلّغ حجاب، در آران و بیدگل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، کارگاه آموزش حجاب ویژه مربیان و معلمین ...