خانه » اخبار » برگزاری با شکوه جشن حافظان حجاب در ساری
برگزاری با شکوه جشن حافظان حجاب در ساری

برگزاری با شکوه جشن حافظان حجاب در ساری

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ مراسم جشن بزرگ حافظان حجاب، پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه با شکوه هر چه تمام تر در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی اهل بیت (علیهم السلام) ساری برگزار گردید.
این جشن با حضور ۳۰۰ تن از دختران پایه ششم ابتدایی که ۴ سال متمادی تحت پوشش آموزش های “طرح ملی مدارس” شعبه ساری مرکز حجاب ریحانه النبی(س) قرار گرفته بودند و در نهایت چادر را به عنوان حجاب برتر برای خود اختیار نمودند برپا شد.
در این مراسم ۵ دانش آموز نمونه حافظ حجاب ساری در آیین نمادین چادرگزاری، به دست مبارک مادر بزرگوار شهید غواص محمدصادق معلمی و تنی چند از بانوان محجبه و برجسته شهر چادر بر سر  گذاشتند.
همچنین در این جشن مادران دانش آموزان و مسئولین استانی و شهرستانی از دیگر مدعوین حاضر در سالن بودند و برنامه های متنوع و جذابی همچون سرود، تئاتر و… به نظاره پرداختند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.