خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » جلسه هم اندیشی مربیان حجاب ارومیه با مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی

جلسه هم اندیشی مربیان حجاب ارومیه با مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی

جلسه هم اندیشی مربیان حجاب ارومیه با مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبیبه گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه هم اندیشی مربیان حجاب ارومیه با مسئولین طرح ملی حجاب در شعبه استانی این مرکز منعقد گردید.
در این نشست که مربیان طرح ملی مدارس ارومیه، مسئول امور بانوان و دبیر اجرایی شعبه حضور داشتند با حجج اسلام ابراهیم پور مدیریت مرکز و احمدی مسئول طرح ملی حجاب به گفت و گو پیرامون فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی در استان آذربایجان غربی پرداختند.

این جلسه روز شنبه ۱۳۹۶/۴/۲۴ راس ساعت ۱۰ صبح با سخنان مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی در خصوص اجرای طرح در سال تحصیلی گذشته آغاز شد؛ و سپس مربیان طرح، نقدها و پیشنهادهای خود را درباره نحوه ی اجرای طرح بیان نمودند.
همچنین در اثنای نشست حجت الاسلام و المسلمین عباسی دبیر اجرایی شعبه ارومیه ریحانه النبی، به بیان مشکلات طرح در ارتباط با نوع فعالیت مربیان و مشکلات مالی شعبه پرداختند و بر لزوم مرتفع ساختن آنها تاکید کردند.

در پایان نیز آقای احمدی ضمن تشکر از فعالیت مربیان این شعبه، به بیان نقاط ضعف و قوت اتاق فکر پرداخته و فعالیت هر چه بیشتر ایشان را خواستار شدند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.