خانه » اخبار » چهارمین جلسه از سلسله جلسات آموزشی مربیان شعبه ارومیه برگزار گردید
چهارمین جلسه آموزشی مربیان ارومیه
چهارمین جلسه آموزشی مربیان ارومیه

چهارمین جلسه از سلسله جلسات آموزشی مربیان شعبه ارومیه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛در این جلسه استاد مربوطه با تاکید بر تاثیر ارتباط موثر با تکیه بر ادب و احترام متقابل ، دید مثبت نسبت به مخاطب داشتن ، اهمیت اعتماد آفرینی و … برای داشتن ارتباط موثر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اینکه یک مربی باید دقت داشته باشد که همدل و همگام متربی بوده و در مباحث تربیتی اولویت شناس باشد و بسته به نیاز مخاطب و سطح فهم او و کمک گرفتن از شایسته سخن گویی و حتی کمک از بهره گیری از نشانه های غیر کلامی مسایل مورد نظر خود را به متربی خود انتقال دهد .
در پایان مهمترین موانع ارتباط گیری و راههای برطرف نمودن انها با شناخت سیستمهای ارتباط گیری موثر و شناخت انواع شبکه سازیها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
شعر خوانی و قصه گویی نیز از جمله مواردی بود که استاد مربوطه مقدماتی از روش بکار گیری آنها را عنوان کردند و بحث مبسوط به جلسات آینده موکول شد.

درباره admin

x

شاید بپسندید

بازید معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از مرکز حجاب ریحانه النبی (س)

معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با حضور در شهر مقدس قم، از مراکز حوزوی و تبلیغی بازدید به عمل آورده و با مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی (س) دیدار و از نزدیک، در‌ جریان فعالیت‌ها و طرح‌های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.