خانه » اخبار » دعای خیر پدر شهید مدافع حرم “جواد محمدی” بدرقه راه ریحانه ای ها

دعای خیر پدر شهید مدافع حرم “جواد محمدی” بدرقه راه ریحانه ای ها

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ دعای خیر پدر شهید مدافع حرم “جواد محمدی” بدرقه راه ریحانه ای ها.
اعضای شعبه ریحانه النبی شعبه مشهد همزمان با فرا رسیدن ایام ولادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) با خانواده شهید مدافع حرم جواد محمدی که در همسایگی موسسه سکونت دارند، دیدن کردند و از ایشان جهت حضور در مراسم جشن ریحانه ها دعوت به عمل آوردند. در این دیدار معنوی بعد از شنیدن صحبتهای دلنشین پدر و مادر شهید محمدی مفرد، خواهران شعبه مشهد به این نکته اشاره نمودند که به همسایگی در جوار این خانواده عزیز افتخار میکنیم و حضور سبزتان را در این مراسم مغتنم میشماریم.
در پایان این دیدار، پدرشهید، دعای خیر خود را بدرقه راه تمام فعالین فرهنگی به ویژه مربیان و مسئولان ریحانه النبی (سلام الله علیها) نمودند و کتابهایی از زندگی نامه شهید را به موسسه، اهدا کردند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.