خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دختران حافظ حجاب ارومیه ‌راهپیمایی کردند
راهپیمایی ۲ هزار و ۵۰۰ حافظ حجاب در ارومیه
راهپیمایی ۲ هزار و ۵۰۰ حافظ حجاب در ارومیه

دختران حافظ حجاب ارومیه ‌راهپیمایی کردند

۱۳۲۸۰۲۴۸۰۱

راهپیمایی دانش آموزان زیر پوشش طرح حجاب ریحانه النبی امروز همزمان با هفت شهر دیگر کشور در ارومیه برگزار شد.

همزمان با شهرهای تهران، ری، ساری، مشهد، اصفهان، کاشان و شیراز، راهپیمایی دانش آموزان تحت پوشش طرح حافظان حجاب مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی‌(س) امروز در ارومیه برگزار شد.

این راهپیمایی با حضور دو هزار و ۵۰۰ نفر از دانش آموزان مدارس شانزده‌گانه زیر پوشش طرح حجاب ریحانه النبی در ارومیه برگزار شد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی با سر دادن شعارهایی همچون « من در حجاب زیباترم، پیش به سوی حجاب؛ زیبایی بی پایان، خواهرم حجاب تو عزت است؛ پاداش این عزتت بهشت بی منت است، ما دختران عاشورایی، سپاهیان زهرائیم، با حجاب زهرایی، شکوه و فخر ایرانیم» زنان ارومیه ای را به رعایت حجاب دعوت کردند.

راهپیمایی سراسری حافظان حجاب مدارس ۱۶ گانه ارومیه در مسیر خیابان عطایی به سمت خیابان امام و خیام شمالی برگزار شد.

به گفته حجت الاسلام یحیی میر فتحی زاده، مدیر اجرایی طرح حجاب ریحانه النبی در ارومیه، راهپیمایی امروز حافظان حجاب نماد اجتماعی اجرای این طرح در سطح مدارس و اقدامی برای دعوت عموم زنان به رعایت حجاب بود.

 

گفتنی است، صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، آموزش و پرورش، فرماندهی و پلیس راهور استان و سازمان اتوبوسرانی ارومیه و حومه در برگزاری این مراسم همکاری داشتند.

یادآور می شود، راهپیمایی دانش آموزان تحت پوشش طرح حافظان حجاب مرکز ریحانه النبی امروز همزمان با هشت شهر کشور در ارومیه برگزار شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.