خانه » اخبار » حجت الاسلام ابراهیم پور: در مواجهه با تهاجم فرهنگی دشمن، به شکل مقابله گرایانه عمل کنیم

حجت الاسلام ابراهیم پور: در مواجهه با تهاجم فرهنگی دشمن، به شکل مقابله گرایانه عمل کنیم

 

به گزارش خبرنگار جبهه فرهنگی عفاف و حجاب: حجت­ الاسلام محمدمهدی ابراهیم­­­­­­ پور مدیر مرکز تحقیقات و طرح­­ های کاربردی حجاب ریحانه النبی در گفتگو با خبرنگار جبهه فرهنگی عفاف و حجاب با اشاره به تأثیرات جنگ نرم در حوزه کودک و نوجوان گفت: در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن بر علیه جامعه ایرانی یکی از مهمترین بخش­ هایی که در جامعه هدف با سرمایه­ گذاری بسیار پیگیری می­شود بحث کودکان و نوجوانان است؛ در این روند ذهن کودکان نسبت به ارزش­های اسلامی منحرف شده و به سمت خواسته مطلوب دشمن گرایش پیدا می­کند.

وی ادامه داد: حوزه عفاف و حجاب یکی از حوزه ­های مورد تهاجم دشمن است، از بین بردن عفاف در میان کودکان با استفاده از ابزارهای نوین مانند؛ انیمیشن، سریال و فیلم و محصولات ضد فرهنگی دنبال می­شود، ما باید در مواجه با تهاجم فرهنگی دشمن، به شکل مقابله­ گرانه عمل کنیم.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف ما در مقابله با آسیب­ های این محصولات این است که اگر ما کودکان را از استفاده از محصولات ضد فرهنگی که با ارزش­ های اسلامی منافات دارد منع می­کنیم باید جایگزین مناسبی برای آن داشته باشیم.

ابراهیم­ پور در پایان اظهارداشت: مؤلفه زیبایی، انتقال­ دهندگی ارزش­­ ها و هم­ طراز بودن با محصولات دشمن برای اقناع مخاطب کودک اصلی­ترین معیارهای ماست، بنابراین ما به تولید محصولات فرهنگی و به­ ویژه تولید نوشت­ افزار ورود پیداکردیم و به عنوان نخستین تولیدکننده نوشت افزار ایرانی با موضوع حجاب شناخته شده­ ایم.

مدیر مرکزحجاب ریحانه النبی با بیان فعالیت فرهنگی در حوزه مقابله با جنگ نرم تصریح کرد: یکی از اهداف ما در مقابله با آسیب های محصولات غربی این است باید جایگزین مناسبی برای این محصولات داشته باشیم.

درباره mir fathi

x

شاید بپسندید

هشتمین جلسه دوره چهارم آموزش مبلغه حجاب در پردیسان قم برگزار شد.

هشتمین جلسه آموزش مبلغه حجاب در روز یک شنبه ۲۹/۱/۹۵ با حضور حجت الاسلام والمسلمین ...