خانه » اخبار » جلسه مربیان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در فضای اردویی
جلسه مربیان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در فضای اردویی

جلسه مربیان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در فضای اردویی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه مربیان شعبه مشهد در روز جمعه هشتم اردیبهشت و در یک فضای اردویی برگزار شد.

این نشت به منظور ایجاد نشاط و صمیمت بیشتر بین مربیان و رابطین در خانه باغ یکی از همکاران دایر گردید و این امکان را فراهم آورد تا مربیان به همراه فرزندانشان، یک روز به یاد ماندنی را در کنار سایر همکاران خود گذرانده و به تبادل تجربیات بپردازند.
در این برنامه، ابتدا جلسه مربیان تشکیل شد و طی آن گزارشات مربیان محترم و آمارها دریافت گردید و درباره ی مراسم جشن حافظان و اقداماتی که باید صورت پذیرد مطالبی مطرح شد. بعد از آن نوبت صرف نهار و انجام مسابقات بود و در ادامه، جلسه ای با حضور آقای ابراهیم پور مدیر مرکز ریحانه النبی(س)، آقای حسن زاده دبیر اجرایی شعبه مشهد، سرکار خانم صدقی مسئول امور بانوان و سایر همکاران و مربیان حجاب تشکیل شد و به چگونگی ادامه طرح ریحانه النبی(س) در سال های آتی، تشکیل جلسات تخصصی آموزش مربی حجاب، نحوه تعامل موثر با مدیران مدارس و پاسخ به سوالات مربیان پرداخته شد.

در پایان، با توجه به نزدیک بودن ایام گرامیداشت مقام معلم، مراسم تقدیر از مربیان حجاب صورت گرفت و هدایایی تقدیم حضورشان شد.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.