خانه » اخبار » جلسه هم اندیشی مربیان حجاب شعبه مشهد با مسئول طرح ملی حجاب
جلسه هم اندیشی مربیان حجاب شعبه مشهد با مسئول طرح ملی حجاب

جلسه هم اندیشی مربیان حجاب شعبه مشهد با مسئول طرح ملی حجاب

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ نشستی مشترک میان مربیان حجاب و دبیر اجرایی شعبه مشهد ریحانه النبی با مسئول طرح ملی حجاب (مدارس) برگزار شد.

جلسه در روز پنجشنبه ۱۵ تیرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمدی مسئول اجرایی طرح ملی حجاب مدارس ریحانه النبی(س) منعقد گردید؛ در این نشست مربیان در مورد روز عفاف و حجاب و برنامه هایی که می توان در این روز برای دانش آموزان در نظر داشت و همچنین فعالیت مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در فصل تابستان، پیشنهاداتی ارائه کردند.
در ادامه خانم باغبان مسئول امور مدارس، به تشکیل اتاق فکری قوی و کارگروه هایی با حضور مربیان، فعالان عرصه حجاب و اساتید اشاره کردند و از مربیان خواستند با توجه به علاقه و تخصص خود، به یکی از کارگروه هایی که بمنظور ارتقای سطح فعالیت های مرکز تشکیل شده، بپیوندند و راهکارها و پیشنهادات خلاقانه خود را در مورد مسابقات،کتاب ها، جوایز، نقاشی ها و… هر چه سریعتر ارائه دهند تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، بتوان به محتواهای قابل توجهی دست یافت.
آقای حسن زاده دبیر اجرایی شعبه مشهد نیز که در این جلسه حضور داشتند، ضمن تشکر از تلاش های مربیان، سال تحصیلی ۹۶-۹۵ را سالی تؤام با آرامش، همبستگی بیشتر و موفقیت خواندند و همراهی کادر موسسه و مربیان را یکی از رموز این موفقیت دانستند.
در پایان؛ آقای احمدی ضمن تشکر از مربیان و پرسنل شعبه مشهد برای در اختیار گذاشتن وقت، به ارائه نکاتی در رابطه با مدارس و ضرورت مستند کردن فعالیتهای مربیان در کلاس ها پرداختند و خواستار همکاری بیشتر مربیان با مسئولین شعبه ها جهت ارسال به موقع گزارش کارها و … شدند. بعد از پایان جلسه، با اهدای هدایایی، از مربیان دلسوز و پرتلاش مرکز، تقدیر شد.

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.