خانه » اخبار » نوشت افزار ایرانی_اسلامی مرکز حجاب ریحانه النبی در برنامه ی “همیشه خونه”

نوشت افزار ایرانی_اسلامی مرکز حجاب ریحانه النبی در برنامه ی “همیشه خونه”

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ برنامه “همیشه خونه” که با رویکرد تبیین مسائل خانواده و سبک زندگی ایرانی – اسلامی تهیه شده، برای معرفی محصولات نوشت افزاری تولید شده در این مرکز شب گذشته به روی آنتن رفت.

مهدی رضایی، مدیر تولید این مجموعه به همراه خانواده در این برنامه شرکت کرده و با تاکید بر اهمیت تولیدات ایرانی که بخشی از سیاست گذاری های کلی در زمینه ی اقتصاد مقاومتی را نیز دربر می گیرد تولید چنین محصولات بومی که متناسب با فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی هستند باید یکی از اولویت های مهم مراکز فرهنگی در سطح کشور قرار بگیرند.

با توجه به این نکته که براساس آمار گمرک سهم تولیدات داخلی نوشت‌افزار از کل بازار میلیاردی ایران، کمتر از پنج درصد بوده و اکنون این بازار در تسخیر تولیدات چین، هندوستان و برخی کشورهای اروپایی است، ایشان اهمیت تولید چنین محصولاتی را در سبد نوشت افزار ایرانیان امری بسیار واجب و پر اهمیت قلمداد کردند و ادامه دادند که نوشت افزار و محصولات مرکز ریحانه النبی جز اولین تولید کنندگانی هستند که در زمینه ی ترویج فرهنگ ایرانی-اسلامی و سبک زندگی ایرانی با محوریت حجاب اقدام به این امر کردند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

نقد نظرات مهدی نصیری در مناظره الزام حجاب

در مناظره جناب آقای سوزنچی و مهدی نصیری اشکالات متعدد مبنایی به بیانات جناب آقای نصیری وجود دارد. دراین مرقومه پاسخ نقدها را ارائه خواهیم کرد تا صاحب نظران ومحققین وآحاد جامعه قضاوت دقیق تری داشته باشند.