خانه » اخبار » برگزاری جلسه توجیهی مدیران مدارس جدید ناحیه ۲ مجری طرح ملی حجاب مدارس
برگزاری جلسه مشترک مدیران و مربیان مدارس مجری طرح ملی مدارس ریحانه النبی در ساری

برگزاری جلسه توجیهی مدیران مدارس جدید ناحیه ۲ مجری طرح ملی حجاب مدارس

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛جلسه توجیهی مدیران مدارس جدید ناحیه ۲ مجری طرح ملی حجاب مدارس شهرستان ساری روز گذشته برگذار شد.

برگذاری این جلسه به منظور توجیح مدیران مدارس جدید ناحیه ۲ بوده که قرار است امسال بعنوان مجری طرح با مرکز حجاب ریحانه النبی همکاری کنند.

در آغاز این نشست آقای صادقی، دبیر اجرایی شعبه به بیان توضیحاتی پیرامون طرح پرداختند. سپس مدیران نیز نظرات خود را بیان کردند و به طرح انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.

در ادامه خانم حسینی معاونت آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ نکات لازم را بیان کردند. ایشان ضمن تاکید بر اثرگذاری و کاربردی خواندن این طرح بیان کردند این طرح برای ما اهمیت بسیار زیادی داشته و تعامل و همکاری هر چه بیشتر مدیران با مربیان حجاب را خواستار شدند. در پایان نیز خانم موسوی مدیر امور بانوان شعبه ساری به سوالات مربیان در این زمینه پاسخ دادند و شبهات موجود را در رابطه با اجرای طرح برطرف کردند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.