خانه » اخبار » برگزاری جلسه شورای شعبه مشهد باحضور حجـت الاسلام احمدی

برگزاری جلسه شورای شعبه مشهد باحضور حجـت الاسلام احمدی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه شورای شعبه مشهد باحضور حجـت الاسلام احمدی مسئول طرح ملی مدارس برگزار شد.

جلسه شورای شعبه مشهد باحضور حجـت الاسلام احمدی مسئول طرح ملی مدارس در قرارگاه فرهنگی ولی امرمشهد برگزارگردید. در این جلسه ابتدا دبیراجرایی آقای حسن زاده به پیشرفت خوب طرح درسال ۹۶ اشاره نمودند و یادآور شدند علی رغم وجود موانع ومشکلات بسیاری در سال جاری؛ از جمله: طولانی شدن روند اخذ مجوز، افزایش مربیان و مدارس ، کمبود نیروی اداری و حجم کاری بالا ، نیروهای اجرایی شعبه توانستند به خوبی از عهده این امر مهم برآیند وکار رابه مقصد موردنظر برسانند. در ادامه ایشان به همراه سایر اعضای شعبه، نکات و پیشنهادات خود را با مسئول ملی مدارس مطرح نمودند که مختصرا به چند مورد اشاره میگردد.
-رفع کمبودها در بخش سخت افزاری (مانند دیتا، دوربین، ریکوردر و…)
-استفاده از روش هایی نوین جهت انگیزه بخشی بیشتر و تشویق و ارتقاء خلاقیت مربیان
-سطح بندی مدارس از جهت کمی و کیفی در نقاط مختلف سطح شهرمشهد به منظور ارائه خدمات مناسب تر و مطابق با نیازمندی مدارس
-درخواست درک بیشتر شعبه مرکزی با درنظر گرفتن محدودیت ها و شرایط هر شعبه
-عدم پرداختن بیش از حد به بحث گزارشات و آمارها که منجر به دورشدن برنامه های تربیتی از هدف اصلی می شود
-داشتن نگاه تشکیلاتی درست به کل مجموعه و موثر دانستن عواطف در کارهای این چنینی
-ارائه راهکارهایی در رابطه با اتاق فکر، کلاس ها، مربیان و بیان این نکته که رساندن کار به نقطه مطلوب هدف ماست اما این مستلزم سعه صدر مسئولین و زمان کافی برای تحقق آن میباشد.
در پایان حجت الاسلام احمدی به پاسخ دهی در جهت سئوالات و مسئله های مطرح شده ی اعضای شعبه مشهد پرداختند و ازتلاش ها و فعالیتهای مبتکرانه وبی وقفه شعبه تقدیر وتشکر نمودند.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.