خانه » شعب » برگزاری جشن حافظان حجاب دختران قمی
برگزاری جشن حافظان حجاب دختران قمی
برگزاری جشن حافظان حجاب دختران قمی

برگزاری جشن حافظان حجاب دختران قمی

۱۴۳۲۸۰۱۳۷۱

جشن حجاب ویژه حافظان حجاب پایه ششم مدارس قم با حضور ۵۴۰ دختر محجبه به همراه مادرانشان، صبح جمعه ۸ خرداد ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی قم، پیرامون اهمیت برگزاری این جشن گفت: این جشن حسن ختام اجرای طرح در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ و برنامه ای به یادماندنی برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی است، زیرا طرح ریحانه النبی برای دانش آموزان مقطع ابتدایی اجرا می گردد و این دختران در سال آتی با ورود به پایه هفتم عملاً از این طرح خارج خواهند شد.

وی افزود: این جشن با حضور ۵۴۰ دختر حافظ حجاب ۱۰ مدرسه پردیسان قم برگزار می گردد و مادران با حضور خود دختران محجبه خود را حمایت نموده و در این جشن حجاب که به پاس عظمت حجاب و چادر آنان برگزار خواهد شد همراه آنان خواهند بود.

ایشان در ادامه سخنان خود به معرفی برنامه های این جشن پرداخت و گفت: ویژه برنامه جشن حجاب با قرائت آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز خواهد شد و گروه سرود و گروه تئاتر به ارائه برنامه خواهند پرداخت و متن چادر نامه و وفانامه توسط یکی از دختران قرائت خواهد شد.

میر فتحی زاده اظهار داشت: حجت الاسلام محمدی اجرای این برنامه جذاب را بر عهده خواهد داشت و در بخشی دیگر حجت الاسلام والمسلمین ربانی، مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه به ایراد سخن خواهند پرداخت و در انتها آیین جذاب و پرشور چادر گذاری با نواختن مارش حجاب برگزار می گردد.

وی در توضیح این برنامه گفت: آیین چادر گذاری جذاب ترین بخش این مراسم است که طی آن از هر مدرسه یک دانش آموز به نیابت از دوستان و به دست بانوان محجبه ممتازی که به مراسم دعوت شده اند، محجبه خواهند شد و چادر که تاج بندگی خداست را به عنوان پوشش برتر بر سر می نهند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.