خانه » اخبار » برگزاری کارگاه آموزش ترویج حجاب در شهرستان گتوند
برگزاری کارگاه آموزش ترویج حجاب در شهرستان گتوند
برگزاری کارگاه آموزش ترویج حجاب در شهرستان گتوند

برگزاری کارگاه آموزش ترویج حجاب در شهرستان گتوند

DSC02736

به گزارش روابط عمومی مرکزحجاب ریحانه النبی کارگاه آموزش حجاب در بین دانش آموزان، توسط معلمین پرورشی و دبیران درس دینی متوسطه اول و دوم تمام مدارس پسرانه و دختراندر سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان گتونداز استان خوزستان برگزار شد.

DSC02737

حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی در جمع فرهنگیان شهرستان گتوند شیوه های آموزش حجاب در بین دانش آموزان را ارائه نمود و افزود: حجاب مسئله فطری است که در قالب روش‌های نوین و شیوه‌های جذاب آموزشی، می توان گرایش جوانان به حجاب و باورهای دینی را ارتقاء بخشید. باید برای جوانان بر پایه عقل و استدلال، وجوب حجاب را بیان کنیم و از ضمائم خاص آن مانند وجدان، احساسات و اعتقادات دینی و مذهبی کمک گرفت.

به گفته بهزاد جعفرزاده معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش شهرستان گتوند اهم موضوعات مطرح شده توسط مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی را چنین عنوان نمود:

معلمین، مربیان و مدرسین به عنوان فرماندهان جبهه جنگ نرم وظیفه دارند در ترویج غنی فرهنگ عفاف و حجاب که در این برهه حساس زمانی ضرورتش محسوس است، اهتمام بیشتر ورزند.

دشمن برای سست کردن پایه های اعتقادی ، مذهبی و فرهنگی جوانان بویژه بانوان، برنامه ریزی دقیق و همه جانبه دارد. از این رو با تاسی به امام حسین (ع)بر همه آحاد ملت خصوصاٌ معلمین ومربیان تربیتی تکلیف است که در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بکوشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC02734

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.