خانه » آموزش » هشتمین جلسه دوره چهارم آموزش مبلغه حجاب در پردیسان قم برگزار شد.

هشتمین جلسه دوره چهارم آموزش مبلغه حجاب در پردیسان قم برگزار شد.

هشتمین جلسه آموزش مبلغه حجاب در روز یک شنبه ۲۹/۱/۹۵ با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی با مربیان حجاب در نمازخانه مرکز خدمات شعبه پردیسان برگزار شد .

حجت الاسلام ابراهیم پور  در پاسخ به شبهه دوم  چند نکته را متذکر شدند .نکته اول : برای پاسخ دادن به این شبهه معادل سازی ،بحث وجدان ،بحث علمی و بحث از قیامت و جزا و پاداش باید با هم باشد تا اقناع اندیشه صورت پذیرد .

نکته دوم : در بحث معادل سازی دوست داشتن نگاه زنان به مغازه طلافروشی با دوست داشتن نگاه مردان به زنان مورد استفاده قرار می گیرد .

نکته سوم : در بحث وجدانی زن را به این نکته متوجه می کنیم که همان طور که بدحجابی تو زندگی دیگران را به خطر می اندازد زنان دیگری هم هستند که با بدحجابی زندگی تو و فرزندان تو را به خطر انداخته و چه بسا به طلاق منجر شود .

نکته چهارم : بحث علمی هم مربوط می شود به اثرات علمی نگاه .امواج مغناطیسی در نگاه ها ردو بدل می شود حرف ها و اثرات منفی را منتقل می کنند که می توانند بسیار آسیب زا باشد .همان طور که چشم زخم اثرات منفی نگاه را نشان می دهد نگاه های آلوده و زهر آلود هم اثرات منفی بر روح و روان فرد می گذارد .

آخرین نکته توجه دادن افراد به قیامت و مرگ و دیدن نتیجه اعمال در روز حشر و گفتن عقاب های بد حجابان در آن روز است .

ابراهیم پور گفتند :که بانوان محجبه نباید تک بعدی باشند باید به گونه ای رفتار کنند که مردم همان طور که آنها را در مراسم عزاداری می بینند در مراسم های جشن هم ببینند و طوری رفتار نکنند که بچه ها عقده ای شوند وکمبود پیدا کنند .

درباره mir fathi

x

شاید بپسندید

ششمین جلسه دوره سوم تربیت مبلغ حجاب

هفتمین جلسه دوره چهارم مبلغه حجاب در پردیسان قم برگزار شد.

جلسه آموزش مبلغه حجاب در روز یک شنبه ۲۲/۱/۹۵ با حضور مربیان مرکز حجاب ریحانه ...