خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » جشن حافظان حجاب همزمان با میلاد حضرت مهدی در ارومیه
جشن حافظان حجاب ارومیه

جشن حافظان حجاب همزمان با میلاد حضرت مهدی در ارومیه

جشن حافظان حجاب ارومیهبه گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جشن حافظان حجاب همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج)، برای دانش آموزان پایه ششم مقطع ابتدایی برگزار گردید تا در ذهن دانش آموزان خاطره ای خوش از انتخاب چادر به یادگار بماند.

این جشن راس ساعت ۱۰:۰۰ در تالار شمس ارومیه آغاز شد و هدف از اجرای آن تجلیل از ۱۲۰ دختر محجبه ای بود که در ۷ مدرسه به مدت ۴ سال تحت پوشش طرح ملی مدارس قرار داشتند.

 

گفتنی است طرح ملی حجاب ریحانه النبی (س) در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ با مشارکت ۱۹ مربی و در ۸۴ کلاس درس، برای ۲۹۴۲ دانش آموز عملیاتی شد که در نهایت موجب گردید آثار بسیار مثبتی در جهت ترویج حجاب به ارمغان آورد.

در جشن حافظان حجاب علاوه بر اجرای سرود حجاب، تئاتر حجاب، قرائت چادرنامه و سایر برنامه های جذابی که برای این جشن در نظر گرفته شده بود، آیین چادرگذاری نیز با حضور بانوان محجبه و نخبه شهر انجام شد. همچنین به دلیل تقارن روز جشن با نیمه شعبان، مراسم مولودی خوانی در وصف قائم آل محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) منعقد گردید.

حسن ختام برنامه تقدیر از دانش آموزان محجبه مربیان مجری طرح بود.

درباره admin

x

شاید بپسندید

برگزاری کارگاه عفاف و حجاب در پایگاه دریایی بوشهر

کارگاه عفاف و حجاب، ویژه کارکنان و همسران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور عضو ستاد عفاف و حجاب حوزه علمیه قم و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی (س) در بوشهر برگزار شد.