خانه » اخبار » برگزاری جلسه مربیان و مبلغین شعبه مشهد، در قرارگاه ولی امر

برگزاری جلسه مربیان و مبلغین شعبه مشهد، در قرارگاه ولی امر

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ جلسه مربیان و مبلغین شعبه مشهد، در قرارگاه ولی امر برگزار شد.
جلسه مربیان و مبلغین شعبه مشهد، در قرارگاه ولی امر، در چهار بخش آموزشی، طب اسلامی ، مباحث اتاق فکر و مبلغین برگزار شد. در ابتدای جلسه، چند نفر از مربیانی که از قبل اعلام آمادگی کرده بودند، از نحوه کلاسداری و فعالیت های خلاقانه خود، توضیحاتی ارائه داده و تجربیات خود را با سایر مربیان به اشتراک گذاشتند. سپس خانم باغبان مسئول اتاق فکر، به نکات زیر اشاره کردند:
تشکیل تیم پژوهشی- محتوایی، تایید نهایی طرح دفترچه امتیاز، نظرسنجی نهایی از مربیان درباره ی جوایز حامیان، نحوه برگزاری ویژه برنامه شهادت و ولادت حضرت فاطمه(س) و نظرسنجی نهایی از مربیان درباره ی جوایز حامیان.
در ادامه مسئول مدارس ضمن پاسخگویی به سوالات مربیان، به بخش مبلغین پرداختند و نظرات آنها را درباره طرح مسائل آتی جویا شدند. ضمنا جلسه با آموزش هایی در زمینه طب اسلامی و تذکراتی راجع به نحوه تغذیه ی سالم و سلامت جسم پایان یافت.

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.