خانه » اخبار » دوازدهمین و آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال ۹۶ با حضور حجت الاسلام احمدی

دوازدهمین و آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال ۹۶ با حضور حجت الاسلام احمدی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی (سلام الله علیها)؛ دوازدهمین و آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال۹۶ با حضور حجت الاسلام احمدی مسئول ملی مدارس برگزارشد.
آخرین جلسه مربیان شعبه مشهد درسال۹۶ باحضور حجت الاسلام احمدی مسئول ملی مدارس برگزارشد. دراین جلسه مربیان شعبه مشهد ضمن ابراز رضایت از روند کار شعبه و مسئولین مربوطه، مسائلی را در رابطه با مدارس و دانش آموزان با جناب حجت الاسلام احمدی مطرح کردند و در ادامه باتوجه به ارائه طرح درسهای متفاوت، خواستار تدوین طرح درس اصولی و متحدالشکلی برای همه مربیان شدند.
در بخش دوم جلسه نیز حجت الاسلام احمدی ضمن ابرازخرسندی از پویا بودن مربیان در بازدیدهایی که داشتند، از تلاش و فعالیت آنان قدردانی نموده ونکاتی را برای بهتر شدن فعالیت مربیان ذکر نمودند از جمله: ارائه نظرات در رابطه با کتاب ها و پرداختن به محتوای تابلوی حجاب در مدارس با لحاظ کردن اهمیت این نکته که محتوای تابلوی حجاب میتواند نقش یک مربی را در غیاب مربی حجاب ایفا نماید لذا بیش از پیش به این مسئله بپردازند. ایشان همچنین از مربیان خواستند هر مسئله دیگری که به پویایی طرح کمک می کند را به اتاق فکر شعبه ارسال نمایند.
لازم به ذکر است نمایشگاهی از فعالیتهای دانش آموزان ومربیان برای به اشتراک گذاشتن خلاقیتهای مربیان و به منظور تعامل بیشتر آنها با یکدیگر، در معرض دید همه قرار گرفته بود.

 

 

 

درباره admin

x

شاید بپسندید

پاسخ به شبهات عباس عبدی “درباره حجاب”

عباس عبدی طی یادداشتی تحت عنوان "درباره حجاب" در روزنامه اعتماد، شبهاتی مطرح کرده که در این یادداشت به این مطلب پرداخته و به شبهاتی که ایشان مطرح کرده پاسخ داده می شود.